Месечне архиве: јун 2012

Уписана деца – припремни предшколски програм – Сурдук

ВАСПИТАЧ: ВЕСНА ПАУНОВИЋ Александар Гашпаровић Андреј Видаковић Јована Дукић Тамара Лукић Петар Огњановић Катарина Пауновић Немања Савић Слободан Бижић Теодора Здјеларић Алекса Бањанац Бранислава Орељ

Објављено под Обавештења | Коментари су искључени на Уписана деца – припремни предшколски програм – Сурдук

Уписана деца – припремни предшколски програм – Нови Бановци

ВАСПИТАЧИ: ПЛАТИША МИЛЕНА и НОНКОВИЋ МИЛИЦА Анђела Миљковић Алекса Косановић Николина Матејић Горана Гладовић Марко Простран Ена Жежељ Нина Ступар Анђела Радисављевић Илија Опачић Јован Лапчевић Милица Колчановић Јована Старчевић Михајло Јоцић Александар Миливојевић Хелена Шуша Марко Панчић Нина Мојсиловић … Наставите са читањем

Објављено под Обавештења | Коментари су искључени на Уписана деца – припремни предшколски програм – Нови Бановци

Уписана деца – припремни предшколски програм – Стари Бановци

ВАСПИТАЧИ: РАДОШ ВЕРА и ПАУНИЋ БРАНИСЛАВА Теодор Корлат Славица Корица Сања Јеличић Дејан Петровић Катарина Савић Лидија Јовановић Александар Манчић Душан Србљановић Мирјана Влачић Страхиња Крњајић Ђовани Радуловић Михајло Василијевић Михајло Станишић Милош Јовановић Јован Везмар Викторија Рнић Андреа Зорица … Наставите са читањем

Објављено под Обавештења | Коментари су искључени на Уписана деца – припремни предшколски програм – Стари Бановци

Уписана деца – припремни предшколски програм – централни објекат

ВАСПИТАЧ: РУЖА ЈАНКОВИЋ Марко Јокић Невена Лужајић Анђела Ђурић Јања Манић Лука Милаковић Лена Вујичић Милица Павковић Марко Ђурић Марко Стојнић Јован Ђурица Бранко Жежељ Јован Манчић Вук Јеркић Марко Понош Дмитар Кантар Лазар Поткоњак

Објављено под Обавештења | Коментари су искључени на Уписана деца – припремни предшколски програм – централни објекат

Уписана деца – припремни предшколски програм – Белегиш

ВАСПИТАЧ: СНЕЖАНА КЛАЈИЋ Милан Булић Срећко Гаћеш Ана Дујковић Страхиња Драгићевић Николина Јазић Александра Јовановић Бранислав Растовић Андреј Вечеринац Ирина Чивизовић Ленка Лонић Давид Радаковић Давид Сребрић Ива Јовановић Александар Јовановић Андреј Сарић Катарина Воларевић Маја Милојевић Никола Мудрић Нађа … Наставите са читањем

Објављено под Обавештења | Коментари су искључени на Уписана деца – припремни предшколски програм – Белегиш